Basia ❤ Grześ |Ślub wesele w Ińsku – Drawsko Pomorskie

Ślub, wesele | Kryształowa w Ińsku – Drawsko Pomorskie

Rok 2020, jak zapewne wiecie, upływa na naszej planecie jak w złym śnie. Wszechobecna pandemia pokrzyżowała plany niejednemu z Nas. Z tego też powodu wiele wydarzeń się nie odbyło. Niektórzy mieli dużo szczęścia, inni mniej.

Pojezierze Drawskie – Ińsko – Drawsko

Ten lipcowy dzień zaczął się pięknie, pogoda dopisywała od samego rana. Wyruszyłem na ślub słuchając ulubionej muzyki. Generalnie bardzo lubię wypady na Pojezierze Drawskie – wokół spokój, lasy, pola – natura którą uwielbiam. A cała historia miała potoczyć się w Drawsku Pomorskim i nad pięknym jeziorem w Ińsku, tuż przy samej plaży.

Państwo młodzi

Basia i Grześ to bohaterowie dzisiejszej opowieści. Na codzień niestety nie bywają w tym pięknym zakątku świata. Nie mniej, wesele w rodzinnych stronach zawsze jest najlepsze :). Oczywiście współpracowało się Nam rewelacyjnie, to sympatyczna pogodna para, kochających się ludzi.

Tradycyjnie Pan młody ze swoim świadkiem przygotowywali się w innym miejscu. Przygotowania Panny młodej odbywały się w domu rodzinnym, w gronie swoich najbardziej zaufanych kobiet.

Ich zaślubiny miały miejsce w kościele pw. św. Pawła Ap. w Drawsku. Notabene bardzo piękny kościół, z dominującym czerwonym kolorem.

Restauracja Kryształowa Ińsko

Impreza weselna odbyła się w oddalonym o ok 30 km Ińsku. Restauracja Kryształowa położona jest niemal na plaży, na granicy lasu i jeziora. W sezonie letnim jest tu sporo turystów. Wiosenne i jesienne miesiące w tym miejscu charakteryzują się niebywałym spokojem. Jest to wspaniałe miejsce w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku. Jedzenie i obsługa sali, jak zawsze wyśmienite.

Cały dzień był bardzo intensywny, do tego stopnia iż z całą ekipą niemal nie siadaliśmy :). Było bardzo energicznie, działo się naprawdę wiele, a o oprawę muzyczną i rozrywkę zadbał DJ Skinny, i zrobił to rewelacyjnie.

Mimo napiętego harmonogramu, udało Nam się zrobić sesje ślubną w okolicy sali. Mieliśmy oczywiście ułatwione zadanie – wszak las i jezioro było pod ręką :). Nie udało się Nam zgrać z zachodem słońca, ale normalnie w tym miejscu jest on z idealnej strony.

Ludzie którzy brali udział w organizacji tego pięknego dnia:

Miejsce: Restauracja Kryształowa
Dj: DJ Skinny
Kwiaty: Kwiaciarnia Korona
Suknia: SISI Bridal
Garnitur: Giacomo Conti
Makeup: Laura Wojtyś Visage
Fryzura: mg_beautycreator
Foto: ja Krzysztof Karpiński Fotografia
Fotobudka: Fotobudka – ifotobudka.pl
Video: Flostudio
Animacje: Vanessa Event Entertainment
Barman: damian.mazanowicz
Auto: Amerykańskie Klasyki

Włacz muzykę i zapraszam do oglądania 😉

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Gosia & Łukasz – Miejska sesja narzeczeńska| Szczecin | Różanka | Jagielońska