Sesja nad morzem – molo | Szczecin | Kołobrzeg | Ustronie Morskie

Sesja nad morzem – molo | Szczecin | Kołobrzeg | Ustronie Morskie

Tego lata nadszedł czas realizacji jednego z moich fotograficznych marzeń. Pomysł na sesję zakiełkował w mojej głowie parę ładnych lat temu, gdy zobaczyłem zdjęcia szczecińskiej Pani fotograf Agnieszki Tylki. Już wtedy wiedziałem, że prędzej czy później zrobię w tym miejscu parę zdjęć. To miejsce to molo w Ustroniu Morskim. Molo zbudowane zostało na urokliwych drewnianych palach i to własnie pod molem odbyła się ta sesja.

Szczęśliwie też trafiłem na zwariowaną parę zakochańców – Kamille i Tomka. Para ta to przysłowiowy strzał w 10. Ich miłością można by obdarzyć z 10 takich sesji.
Mimo, że Tomek, jak to facet z krwi i kości, miał pewne obiekcje co do całego „fotografowania” – ostatecznie spisał się wyśmienicie, za co mu bardzo dziękuje.

Dodatkowym smaczkiem był fakt, iż sesja odbyła się o 5 rano, czyli o wschodzie słońca. Bałtyk tego dnia był ciepły i spokojny, słońce leniwie pojawiało się za wschodnim horyzontem – było cicho. Tylko nieliczni szczęśliwcy przyszli na plażę powitać nowy dzień, w tym i My …

Tego lata nadszedł czas, gdy udało mi się zrealizować jedno z moich fotograficznych marzeń. To marzenie miałem w głowie parę ładnych lat – dosłownie.
Pierwszy raz miejsce zobaczyłem na zdjęciach szczecińskiej Pani fotograf Agnieszki Tylki, która bardzo dawno temu, wyjawiła mi co to za miejsce.  Wiedziałem wtedy, że prędzej czy później zrobię tu parę zdjęć.  To miejsce, to molo w Ustroniu Morskim. Molo powstało na urokliwych drewnianych palach i własnie pod molem odbyła się ta sesja.

Szczęśliwie też trafiłem na zwariowaną parę zakochańców – Kamilla i Tomek bo o nich mowa, to przysłowiowy strzał w 10, ich miłością można by obdarzyć z 10 takich sesji.
Tomek, jak to facet z krwi i kości, miał pewne obiekcje co do ogólnie rzecz biorąc całego “fotografowania” – jedna spisał się wyśmienicie, za co mu bardzo dziękuje.

Dodatkowym smaczkiem był fakt, iż sesja odbyła się o 5 rano, czyli o wschodzie słońca nad naszym pięknym morzem.

Bałtyk tego dnia był ciepły i spokojny, słońce leniwie pojawiało się za wschodnim horyzontem – było cicho, nieliczni szczęśliwcy przyszli na plaże powitać nowy dzień, w tym i My …

Zapraszam do oglądania. 😉

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Sesja Ślubna | Szczecin – Bulwary | Aga&Michał