Plener ślubny – wyspa Rugia | Magdalen & Krzysiek

Plener ślubny -- wyspa Rugia

Magiczne miejsce -- tak można nazwać tą cześć niemieckiej wyspy Rugia.  Piękne, strzeliste, kredowe klify -- wysokie nawet  do 100m w górę. Cudowny park z licznymi ścieżkami… i te kamienie z dziurkami :O.

To nieprzeciętne miejsce z pewnością sprzyja fotografii plenerowej.  Wybraliśmy się z Magdaleną i Krzyśkiem, z wielkim planem zdobycia tego wybrzeża.  Naprawdę, plan był ambitny, rozrysowany i nietuzinkowy. Nie chcieliśmy zaczynać jak każda para w tym samym miejscu (tu muszę wspomnieć, iż jest to bardzo popularne miejsce na plenery ślubne). Chcieliśmy inaczej, niestety rzeczywistości sprowadziła nas na ziemię. Brakowało nam czasu i dojścia do punktu startowego który wybraliśmy.  W głąb parku nie można podjechać autem, ba nawet nie ma gdzie zaparkować. A chcieliśmy wystartować z góry ze środkowej cześć parku, niestety nie udało się.

Na szczęście standardowa trasa okazałą się piękna, pogoda nam dopisała, mimo że był to październik. Humory mieliśmy dobre, okoliczności przyrody piękne a Krzysiek i Magdalena -- weseli i spontaniczni ludzie   -- w zasadzie zdjęcia same się robiły :).

Po całej akcji należał nam się kawał dobrego „niemieckiego” kebsa, w którego poszukiwaniu straciliśmy „trochę”  czasu  :d

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *