Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 Szczecin zachodniopomorskie

Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 / Szczecin

 

Jak przystało na przełom roku, czas na podsumowania.

2019 był pięknym rokiem, wiele się nauczyłem. Poznałem wspaniałych ludzi –  pary młode, fotografów,  ludzi odpowiedzialnych za organizację tego pięknego dnia, cudowne miejsca, urocze zakątki na sesje.

Rok 2020 zapowiada się jeszcze lepiej, nie mogę się doczekać. Lubię spędzać czas z Parami Młodymi,  poznawać Ich, nowi ludzie, nowe relacje. Staram się tworzyć miedzy Nami swobodną, przyjacielską atmosferę. To sprzyja powstawaniu wzruszających momentów, pełnych miłości, które kocham obserwować. 

Wybór nie był prosty,  ok 100 zdjęć wybierałem z około 10000 fotografii które dostały pary młode. Wybór jest czysto subiektywny i oddaję w 100 procentach moje postrzeganie świata.

Gdzie powstawały te zdjęcia? Wymienię parę miejsc które szczególnie polubiłem. Stary Folwark w Ustowie, Dom Weselny Vivat, Sonata w Grzybowie, JF Duet Goleniów, Bukowy Park, Hotel Park Szczecin, Biała Wstążka Czepino, Restauracja Kryształowa Insko, Zatrzymać Chwilę Morzyczyn, Dworek Kurowski, Folwark w Plenerze Słodkówko,  U Śnieżków.

   Zapraszam do oglądania –  pokaz slajdów lub też wersja w układzie blogowym poniżej. 

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Sesja z końmi – Ola & Marcin | Szczecin | Zachodniopomorskie