Marta ❤ Maks – Ślub Wesele | Bukowy Park – Szczecin

Ślub i Wesele | Bukowy Park w Szczecinie

Jest końcówka czerwca, upał leje się z nieba 36 na termometrach, a ja robię właśnie wpis z pewnego jesiennego dnia.
Jesień – osobiście nie przepadam za tym czasem, ogarnia mnie wtedy nostalgia i melancholia. Chyba zaczyna brakować mi słonecznego światła ;). Są jednak takie dni i chwile które ożywiają i wyrywając mnie z tego jesiennego osowienia.

GPR OSP Wołczkowo – Zachodniopomorskie Psy Ratownicze

Dzisiejszymi bohaterami są Maks i Marta. Na ślubny kobierzec wybrali się wozem strażackim – tak, niby standard, ale tu strażakiem wcale nie jest Pan Młody!
Marta jest przewodnikiem psa ratowniczego – biorą razem udział w poszukiwaniach zaginionych lub uwięzionych ludzi, a ślub strażaka to wydarzenie niezwykle honorowe :).

Bazylika św. Jana Chrzciciela w Szczecinie

Ceremonia odbyła się w samym centrum Szczecina. Miałem okazję być tam już parę razy. Bardzo przestrzenny kościół, piękne sklepienie, i cudowne witraże przypominające postacie Świętych. To tu zajechali swoim czerwonym wozem Państwo Młodzi.

Wesele w Bukowym Parku – Szczecin

Puszcza Bukowa – niesamowite miejsce w Szczecinie, położona na wzgórzach, z wyraźną dominacją strzelistej buczyny. Na jej skraju, w najwyższym punkcie miasta, leży Dworek Bukowy Park. Piękne miejsce otoczone zielenią, idealne na wesele i ślub w plenerze :). To ostatni punkt podróży czerwonym wozem … a może to dopiero początek życiowej wyprawy 😉

Za całość organizacyjną odpowiadają:

Suknia Agnes Fashion Group – suknie ślubne,
Garnitur: Kubenz,
MakeUp: Nefretti Anna Sobczyk
Fryzura: Iwona Stocka-Owczarek
Tort: Cukiernia Woźniak
Auto: OSP Dobra

Zapraszam do oglądania 😉

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Ceglarnia Jarosławki – sesja – ślub