Biała Wstążka – wesele do białego rana | Szczecin

Biała Wstążka – Ślub Wesele naturalnie | Szczecin | Czepino

Dziś chciałbym Wam pokazać uchwyconą na zdjęciach miłość Marysi i Michała. Wesele miało miejsce w 2020 roku i nawet pandemia nie przeszkodziła ukochanym wypowiedzieć wzajemnie sakramentalnego “tak” i zorganizować przepiękne wesele.

3,2,1.. start – Przygotowania do wesela |Kobylanka | Miedwie

Tradycyjnie, po staropolsku, przygotowania do wesela odbyły się w domu rodzinnym panny młodej. Piękny ogród, położony tuż pod lasem, spokojna atmosfera, serdeczność, ciepło, bliskość, wszystko to sprawiło, że był to czas pełen magii.

Piękny Ślub w kościele | Kobylanka

Miałem okazję być już w tym kościele Św. Antoniego w Kobylance. Wpis znajdziecie TU. Odrestaurowany kościół, ze strzelista wierzą. Pierwotnie powstanie kościoła datowane jest na XVI w. jednak w 1934r strawił go pożar, odbudowany parę lat później. Ceremonia ślubna była niezwykle podniosła i wzruszająca. Przepełniona duchowością, wyjątkową celebracją. Obserwowałem całe to wydarzenie, z uśmiech na twarzy.


Było ciepłe lato … Wesele Biała Wstążka

Końcówka lata rozpieściła Nas i sprezentowała Młodej Parze świetne warunki. Wesele zorganizowano w Białej Wstążce w miejscowości Czepino. Obiekt usytuowany na uboczu, z dala od zgiełku zapewniał poczucie prywatności, a znajdujący się w nim hotel, był dobrym rozwiązaniem dla przyjezdnych gości. Przepyszne jedzenie, znakomita obsługa, ogromna sala weselna i wspaniała zabawa. Na młodą parę czekało kilka niespodzianek, m.in. świetny występ “Ciotek” ;). Opuszczając salę, wiedziałem że, zabawa będzie trwała do “białego rana”.

Zapraszam do oglądania.

Miejsce: Biała Wstążka
Muzyka: http://www.musicflowers.pl
Kwiaty: Zielony akcent
Suknia: Fanfaronada
Garnitur: Bytom
Makeup: https://agnieszkaszeremeta.pl
Fryzura: Najwspanialsza ciocia 😉
Video: Wedding With a Story


YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Saksonia Szwajcarska – sesja ślubna | Szczecin – Drezno